Котли електродні "Extra"
Електродні котли «ГОСПОДАР ― екстра» призначені для:
· Облаштування індивідуальних систем опалення замкнутого типу
· Побудови комбінованих систем опалення замкнутого типу шляхом паралельного підключення електродного котла до існуючого котла (газовій, твердопаливному, чи іншого виду)
· Облаштування систем теплої підлоги
· Побудови системи гарячого водопостачання ― при роботі котла на теплообмінник
Електродний котел «ГОСПОДАР ― екстра» складається з металевого корпусу з вхідним і вихідним патрубками, твердосплавних штирьового активного електрода і трубчастого пасивного електрода, установлених в корпус через герметичний ізолятор, і клем в захисних кожухах для підключення проводів живлення.
Тверді сплави, з яких виготовлені активний штирьовий і пасивний трубчастий електроди, і оригінальна конструкція котла забезпечують відмінні властивості:
· ресурс працездатності 30 років і більше;
· отсутствие продуктов работы, загрязняющих систему отопления и сам котел
Принцип работы электродного котла ― прямое преобразование электрической энергии в тепловую при прохождении переменного тока через теплоноситель от одного электрода к другому.
Функцию второго электрода выполняет металлический корпус котла, поэтому, в целях безопасности, к корпусу подключаются провода «ноль» и «земля», а к штыревому электроду ― провод «фаза».
Нагрівальним елементом в електродному котлі служить теплоносій, тому від його електропровідності (питомого опору) безпосередньо залежить потужність котла.
Відмінною особливістю роботи електродних котлів є плавне збільшення споживаного струму і, відповідно, збільшення потужності, що віддається в систему, пропорційно зростанню температури теплоносія.