
Тандрир СКИФ на 60 л керамічна східна садова піч
15 560 ₴
- Немає в наявності
- Код: 12687
- +380 (50) 507-35-59с/г товари для дому та саду
- +380 (97) 462-47-32с/г товари
- +380 (98) 660-00-15Теплотехніка
- +380 (97) 254-62-82Запчастини до газових приладів
- +380 (66) 787-19-78Теплотехніка
Тандрир — (він же тандур, тендир, тонир, танур, тиндир, дандрир, нандир) — у народів Середньої Азії, Кавказа — глиняне вогнище, смаження, піч для приготування їжі. Тандри бувають найрізноманітнішими за формою та за призначенням: в одних пекти хліб, в інших запікають м'ясо, овочі. Тандир із шамотної глини простий і зручний у використанні. Величезним одним плюсом є те, що їжа, приготована таким способом, зберігає максимум корисних властивостей, вітамінів, мікроелеметрів. Все завдяки особливому температурному режиму, тому, що немає смаження та прямого контакту продуктів із вогнем. До комплекту поставки входять: сталеве кільце (зручне для приготування їжі в казані або підвішування аксесуарів); совок; кочерга.
Характеристики (Тандрир СКИФ на 60 л)
- Вага 94 кг
- Об'єм 62 л
- Матеріал Шамотна глина
- Діаметр корпусу 470 мм
- Діаметр горловини 280 мм
- Висота загальна 960 мм
Представляємо тандири для приготування шашлику та інших страв у дворі, на дачі. Принцип роботи тандира такий: всередину закладаються дрова або деревне вугілля, розпалюються,
Таnдир розігрівається до максимальної температури, потім на навісних шампурах вертикально закладається м'ясо (птиця, риба, дич, овочі).
Спробуйте! Ви будете захоплені смаком страв, приготованих у тандирі!
Основні | |
---|---|
Вага | 94 кг |
Об`єм | 62 л |
Країна виробник | Україна |
Матеріал | Шамотна глина |
Діаметр корпусу | 470 мм |
Діаметр горловини | 280 мм |
Стан | Новий |
Висота загальна | 960 мм |
Комплектація | |
Кочерга | 1 шт. |
Совок | 1 шт. |
- Ціна: 15 560 ₴